Військова контррозвідка СБУ попередила спецоперацію ФСБ із дискредитації української армії

  • 12.11.2019, 15:30,
  • просмотров: 109
Фото: ZIK

Військова контррозвідка Служби безпеки України​​​ попередила інформаційну спецоперацію ФСБ із дискредитації українських Збройних Сил, повідомляє Пресцентр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що російські куратори планували поширити у медіапросторі фейкові матеріали про нібито низький моральний стан ЗСУ.

Для цього ФСБ планувала використати українського воїна-десантника, який вже перебував у полі зору військової контррозвідки СБУ.

Фото: ssu.gov.ua

Військовий з десантно-штурмових військ у 2018 році вступив на службу за контрактом до ЗСУ, прибувши із тимчасово анексованого країною-агресором Криму.

Правоохоронці з’ясували, що чоловік після окупації отримав паспорт РФ, у 2016 році прийняв російську присягу та був відправлений до Сирії захищати «русский мир». 

Фото: ssu.gov.ua

Саме на Близькому Сході розпочалася його співпраця з ФСБ. Чекісти вирішили використати його українське походження для участі у межах спланованої на Луб’янці спеціальної операції із дискредитації військово-політичного керівництва України та бойових можливостей української армії.

За задумом кураторів, після вступу до ЗСУ військовий мав дезертирувати з української армії. Його «викривальні» виступи планувались на російських телеканалах та пропагандистських ЗМІ.

Оперативники СБУ перервали операцію ФСБ і затримали дезертира при спробі перетину адміністративного кордону з Кримом.

Під час огляду у чоловіка вилучено зібрану на службі військову інформацію та документи щодо участі у бойових діях на сході України.

Наразі колишній військовий знаходиться під вартою, всі деталі його співпраці з спецслужбами РФ встановлюватиме слідство.

Читайте также: Ведущий белорусского госТВ объяснил премьеру РФ Медведеву почему Беларусь не хочет быть "разменной монетой" в российской политике. ВИДЕО

ГЛОБАЛ НЬЮС МЕДИА
 
Оставить комментарий