Максим Ткаченко: Після виборів до нової влади на Донбасі увійдуть справжні українці

  • 06.11.2019, 16:08,
  • просмотров: 135
Фото: facebook.com

Після виборів до нової влади на Донбасі увійдуть справжні українці. 4 листопада в коментарі «Донбас реалії» депутат від фракції «Слуга Народу», радник секретаря РНБО Максим Ткаченко розповів про залучення спеціалістів, які вже зараз працюють на окупованих територіях, до формування місцевої влади на Донбасі.

Деякі ЗМІ потрактували його слова хибно, назвавши «спеціалістами» представників так званих «ЛНР/ДНР».

Насправді, Максим Ткаченко чітко наголошує: « За результатами цього вибору в нових українських луганській та донецькій місцевих владах можуть опинитися нинішні керівники лікарень, шкіл, університетів, театрів Луганська, Донецька та інших міст, які не брали ніякої участі в незаконних діях, а залишилися на тій території як заручники ситуації», – пояснив він на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, народний депутат зазначив, що рано чи пізно вибори таки відбудуться, але тільки згідно із законодавством України та тільки за участю міжнародних організацій.

«Саме тому давайте не ділити країну, а зшивати її. Це наш шанс звільнити територію України від агресора. ЗРАДИ НЕ БУДЕ! Слава Україні!» – резюмував Максим Ткаченко.

Також це прокоментувала заступник голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук:

«На окупований територіях залишаються тисячі українців, які не підтримують окупантів та не брали участі в бойових діях. І так, вони зможуть взяти участь у виборах, які рано чи пізно відбудуться там згідно із законодавством України та за участю міжнародних організацій.

Саме про таких людей в коментарі «Радіо Свобода» говорив наш депутат Максим Ткаченко. Про наших земляків, а не терористів.

Українці, які проживають на непідконтрольній частині, та ті мешканці Донбасу, які змушені були виїхати та, зрештою (вірю в це!), повернуться додому, в український Донецьк та Луганськ, зроблять свій вибір.

І за результатами цього вибору в новій українській луганській і донецькій місцевій владі зможуть опинитися нинішні керівники лікарень, шкіл, університетів, театрів, які не брали жодної участі в незаконних діях, а залишились на тій території як заручники ситуації.

Не потрібно ділити українців. На Донбасі живуть такі ж українці, як у Львові чи Києві.

Цей меседж неодноразово повторював Президент Володимир Зеленський та представники партії «Слуга Народу».

Читайте также: Президент Украины: «Я хотел быть всемирно известным», но не так - The New York Times

ГЛОБАЛ НЬЮС МЕДИА

Оставить комментарий